Dezynfekcja stomatologiczna

Celem dezynfekcji w gabinecie stomatologicznym jest zniszczenie drobnoustrojów obecnych na narzędziach tak, aby nie stanowiły zagrożenia dla zdrowia lub życia pacjentów. 

Sprzęt stomatologiczny

Stworzyliśmy ofertę, dzięki której mamy możliwość kompleksowego wyposażenia gabinetów dentystycznych w sprzęt stomatologiczny

Materiały stomatologiczne

Oferujemy materiały stomatologiczne zarówno czołowych producentów, jak też mniej znanych, którzy koncentrują się na opracowywaniu nowych technologii. 

Narzędzia stomatologiczne

Zajmujemy się dystrybucją sprawdzonych narzędzi stomatologicznych. Wszystkie dostępne za naszym pośrednictwem narzędzia stomatologiczne posiadają certyfikaty i gwarancję.

Akcesoria stomatologiczne

Oferujemy najwyższej jakości akcesoria stomatologiczne zapewniające pacjentom właściwy poziom opieki medycznej.

Współpraca z TMT MEDICAL – nie tylko profesjonalny sprzęt dentystyczny

Wyposażamy gabinety stomatologiczne w sprzęt, materiały, akcesoria i narzędzia, pomagamy lekarzom na starcie, jak też na etapie ich rozwoju i doskonalenia swojego miejsca pracy. Wspólnie aranżujemy miejsce zgodne z preferencjami współczesnego pacjenta, dla którego w równym stopniu ważna jest bezpieczeństwo leczenia, skuteczność i doświadczenie lekarza, jak też estetyka wnętrza i jego wyposażenie. Oferujemy sprzęt stomatologiczny niezbędny w każdym gabinecie, jak też pozwalający rozszerzyć zakres świadczonych usług. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę, która pozwoli Państwu być na bieżąco z nowo pojawiającymi się urządzeniami na rynku. Ponadto zapewniamy opiekę i przeprowadzamy szkolenia, które pozwalają na szybsze i dokładniejsze poznanie możliwości innowacyjnego sprzętu. Koncentrujemy się na wielopłaszczyznowej jakości, zarówno w aspekcie naszej oferty, jak też samej obsługi klienta.
Na nowo definiujemy komfort pracy i kreujemy nowe standardy leczenia. Wierzymy, że właściwie wybrany sprzęt dentystyczny zwiększa szansę na powodzenie nawet przy najbardziej skomplikowanych schorzeniach. W połączeniu z Państwa kwalifikacjami, wiedzą i umiejętnościami jest to najskuteczniejszy sposób na stworzenie pacjentom najlepszych warunków leczenia.
Państwa satysfakcja to nasz największy sukces, zadowolony pacjent to nasz wspólny, priorytetowy cel

kim
jesteśmy?

Wieloletnie doświadczenie w branży stomatologicznej pozwoliło nam zrobić naturalną selekcję. Dzięki temu w ofercie mamy również mało znane marki które często są nawet lepsze jakościowo i tańsze w zakupie.

Nasza
Oferta

U   nas    najważniejsza  jest    JAKOŚĆ  o  którą ostatnio   coraz    trudniej.     Największe  i  najbardziej    znane   marki   często  tego  nie zapewniają   i   właśnie     dlatego     powstała  nasza  firma.

Jak
pracujemy?

Przeprowadzamy szkolenia i zapewniamy opiekę nie tylko do momentu wystawienia faktury.  Obsługa i stały kontakt po sprzedaży jest dla nas tak samo ważna jak  kontakt przed zakupem.

Wyróżnia nas jakość i

doświadczenie!

sprzęt stomatologiczny

Współpraca z nami

Państwa satysfakcja to nasz największy sukces, zadowolony pacjent to nasz wspólny, priorytetowy cel !

Szybki kontakt

  +48 501 371 207

  biuro@tmtmedical.pl

Adres do nas

TMT Medical Sp. z o.o.
60-702 Poznań,
ul. Głogowska 31/33